پزشک متخصص واریس

واریس یکی از بیماری‌های عروقی سیاهرگی و مشکل‌ساز است که از گذشته تاکنون بخش قابل توجهی از مردم را درگیر کرده است. این بیماری وابسته به شدت آن می‌تواند از واریس‌ مویرگی گرفته تا واریس‌ پیشرفته طنابی متفاوت باشد.

علت واریس
اگر چه وراثت، بارداری، مصرف داروهای هورمونی و شغل‌هایی که نیازمند ایستادن طولانی مدت هستند، به عنوان عوامل مهمی در بروز واریس شناخته شده‌اند، اما خوشبختانه با پیشرفت علم پزشکی، راهکارهای موثری برای درمان این بیماری ارائه شده است.

پزشک متخصص واریس
دکتر شهریار مالی، با بیش از دو دهه تجربه درمانی، در دپارتمان درمان واریس کلینیک فوق تخصصی قلب و عروق واقع در استان یزد، با روش‌های نوین و پیشرفته‌، مشغول به درمان بیماری واریس است.

تشخیص واریس
در این مرکز، از دستگاه‌های پیشرفته سونوگرافی داپلر رنگی و تجهیزات مدرنی مانند پلتیسموگرافی و نور پولاریزه استفاده می‌شود تا با دقت بالا و تحت نظر متخصص، نوع و مشخصات واریس تعیین شود و روش درمانی مناسب انتخاب گردد.

مشاوره واریس
علاوه بر تشخیص و درمان، مشاوره‌های لازم برای برنامه‌ریزی مناسب درمانی با توجه به وضعیت ویژه هر بیمار ارائه می‌شود. این مرکز همچنین از تجربیات و نظرات متخصصین مختلف مانند پزشکان پوست، رادیولوژیست‌ها، روماتولوژیست‌ها و ارتوپد‌ها بهره می‌برد تا به بهترین نتیجه درمانی برسد.

درمان وایس
درمان واریس در این کلینیک با استفاده از تکنولوژی‌های روز و روش‌های مدرنی از جمله لیزر، رادیوفرکانس، اسکلروتراپی و آر اف عروقی انجام می‌شود. با این روش‌های پیشرفته، حتی واریس‌های پیشرفته نیز بدون نیاز به استراحت به‌طور کامل معالجه می‌شوند.
یکی از ویژگی‌های منحصر به فرد مرکز درمان واریس، انجام تمامی روش‌های درمانی تحت القای خواب مصنوعی است که به بیماران احساس راحتی و آرامش می‌دهد. این رویکرد نوین، بیماران را از تجربه درد یا استرس در هنگام درمان واریس محافظت می‌کند.
در نهایت، کلینک دکتر شهریار مالی با رویکردی علمی و تخصصی، با برنامه‌های درمانی شخصی‌سازی شده و استفاده از آخرین دستاوردهای پزشکی، با هدف رهایی بیماران از درد، سنگینی، و مشکلات دیگر واریسی پیش می‌رود.
جهت دریافت نوبت مشاوره و درمان، می‌توانید با شماره تلفن 03531380808 تماس حاصل فرمایید یا به صورت آنلاین از طرق سایت drmaali.com اقدام نمایید.

درباره دکتر شهریار مالی
معاونت آموزشی گروه جراحی قلب دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور
عضو کمیسیون بهینه سازی آموزش پزشکی دانشگاه علوم پزشکی اهواز
عضو شورای پژوهشی مرکز تحقیقات قلب و عروق دانشگاه علوم پزشکی یزد
رئیس دپارتمان جراحی قلب و عروق بیمارستان شهید صدوقی یزد
رئیس بخش جراحی قلب بیمارستان افشار یزد
عضو هیئت تحریریه مجله جراحان ایساتیس
داور طرح های پژوهشی مرکز تحقیقات قلب و عروق دانشگاه علوم پزشکی یزد
داور مقالات ماهنامه علمی دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد
داور طرح های پژوهشی دانشگاه علوم پزشکی دزفول
عضو انجمن جراحان قلب ایران
عضو انجمن جراحان قلب اروپا


مشخصات

نمایش اطلاعات تماس
پزشک متخصص واریس

خدمات :: پرستاری، درمانی و سلامت

کمپلمان خرگوش Rabbit Complement

۲۸فروردین

   

کمپلمان خرگوش Rabbit Complement

کمپلمان خرگوش Rabbit Complement کمپلمان خرگوش شرکت زیست بنیان طب در آزمایشگاه های تشخیص طبی و مراکز تحقیقاتی جهت آزمایش CFT (آزمایش ثبوت عناصر مکمل)، HLA (سازگار بودن دهنده و گیرنده جهت کاهش احتمال پس زدن پیوند) و به منظور شناسایی آنتی ژن های متصل شده به غشاء لنفوسیت ها به کار می رود. این محصول...

ملزومات اتاق تمیز

۲۷فروردین

   

ملزومات اتاق تمیز

کیفیت را از گروه مهندسین هوشمند بخواهید لباس اتاق تمیز(کلین روم):اکثر لباسهای موجود در بازارخود منبع تولید گرد و غبار در فضاهای تمیز میباشد و به همین سبب گروه مهندسین هوشمند برآن شده تا لباس های آنتی استاتیک که ازپارچه های دارای تارو پود پلی استر(داکرون) تولید گردیده است را وارد بازار مصرف...

ارتوپدی فنی پایش/اسکن پا/کفی طبی

۱۱فروردین

   

ارتوپدی فنی پایش/اسکن پا/کفی طبی

کلینیک ارتوپدی فنی و سلامت پا و قامت پایش اسکن پا با پیشرفته ترین اسکنر فشاری انجام اسکن سه بعدی پا و بدن طراحی و ساخت انواع کفی طبی ، کفش و صندل طبی طراحی و ساخت انواع آتل، بریس، اسپلینت و ارتز پا، دست و ستون فقرات درمان غیر جراحی: صافی کف پا، چرخش پاشنه، خار پاشنه، شست کجی، زانو ضربدری،...

پلاسمای کواگولاز خرگوش RABBIT COAGULASE PLASMA (EDTA,Citrat)

۰۸فروردین

   

پلاسمای کواگولاز خرگوش RABBIT COAGULASE PLASMA (EDTA,Citrat)

پلاسمای کواگولاز خرگوش RABBIT COAGULASE PLASMA (EDTA,Citrat) برای تشخیص کیفی آنزیم کواگولاز تولید شده توسط استافیلوکوکوس اورئوس استفاده می شود.پلاسمای کواگولاز خرگوش مختص آزمون کوآکولاز است. این آزمایش برای تعیین آنزیم کوآگولاز آزاد یا متصل استفاده میشود.کوآگولاز متصل (کلامپینگ فاکتور) به...

مرکز اپتومتری و عینک سازی‌ تبسم

۱۳اسفند

   

مرکز اپتومتری و عینک سازی‌ تبسم

✅ معاینه چشم ✅ تعیین نمره عینک و لنز ✅ بررسی و درمان تنبلی چشم کودکان ✅ بررسی و درمان سردردهای مرتبط با اختلالات چشمی ✅ تجویز لنزهای طبی و رنگی ✅ ساخت عینک های تدریجی ✅ ساخت عینک های طبی و آفتابی ✅ ساخت عینک های تک دید ، دودید و شنا و … ????مرکز اپتومتری و عینک سازی تبسم طرف قرار داد با...

فروش صفر تا صد تجهیزات پزشکی | شرکت افرا طب |

۱۲اسفند

   

فروش صفر تا صد تجهیزات پزشکی | شرکت افرا طب |

تجهیز و راه اندازی مراکز درمانی (کلیه تجهیزات پزشکی تشخیصی، هتلینگ و کلینیکی) تجهیزات پزشکی خانگی (تجهیزات تنفسی، توانبخشی و سنجشی عمومی) کالای مصرفی پزشکی (تجهیزات مصرفی داروخانه و مراکز درمانی) تجهیزات پزشکی سنجشی (ابزار معاینه و مراقبت) الکتروشوک، نوار قلب، ساکشن، مانیتورینگ،...