سررسید 1403

سررسید ۱۴۰۳
نمونه های سررسید سال ۱۴۰۳
سررسید دایان 1402
سررسید ۱۴۰۳ دایان
نمایش محصولات
سررسید ویانا 1402
سررسید ۱۴۰۳ ویانا رقعی
نمایش محصولات
سررسید 1402 باران
سررسید ۱۴۰۳ باران وزیری
نمایش محصولات
سررسید ویانا 1402
سررسید ۱۴۰۳ ویانا وزیری
نمایش محصولات
سررسید دایان 1402
سررسید ۱۴۰۳ دایان رقعی
نمایش محصولات
سررسید 1402 باران
سررسید ۱۴۰۳ باران
نمایش محصولات
سررسید چیست؟
سررسید یا سالنامه (سررسید نامه) به نوعی کتاب تقویم گفته می شود که در هر صفحه لیست روز های ماه و تاریخ روز جاری بصورت های لایت نمایش میدهد.

در هر صفحه ی سررسید مناسبت روز جاری در قسمت پایین صفحه نمایش داده میشود. در هر صفحه رویداد های تاریخی و روز و تاریخ شمسی ، میلادی و قمری قابل مشاهده می باشد.

از سررسید برای برنامه ریزی روزانه ماهانه و سال استفاده میشود بدین ترتیب که استفاده کننده با مراجعه به تاریخ مد نظر خود میتواند از کارهای روزیانه رو با خبر گردد. علاوه بر اینها یک سررسید میتواند شامل

تاریخ نگاری تقویم
لحظه ی تحویل سال ۱۴۰۳ هجری شمسی
رویداد های نجومی
مشخصات دارنده سالنامه
تعطیلات رسمی
اطلاعات تکمیلی
اطلاعات مهندسی
مسافت های بین شهری
مسافت های هوایی جهان
تلفن های ضروری
دفتر تلفن
سررسید ۱۴۰۳
در سررسید سال ۱۴۰۳ لحظه ی تحویل سال ۱۴۰۳ هجری شمسی می باشد در روز چهارشنبه ۱ فروردین سال ۱۴۰۳ ، ساعت ۰۶ ، ۳۶ دقیقه می باشد . برابر با :

۲۰ مارچ ۲۰۲۴ میلادی

۹ شعبان سال ۱۴۴۵ هجری قمری

سررسید سال 1403
امسال هماهنگ با سال های گذشته تولید سررسید ۱۴۰۳ را با جدیت و حساسیت انجام نموده ایم سررسید ۱۴۰۳ دارای قابلیت های متفاوت نسب با سال ۱۴۰۲ میباشد.

ایجاد کد QR برای استفاده و بررسی دیجیتالی تاریخ و همچنین امکان اختصاصی سازی مشتران از طریق کد اعتبار سنجی و بک لینک به آدرس های اینترنتی خاص خودشان فقط یکی از قابلیت هایی هست که امسال در چاپ سر رسید ۱۴۰۳ در نظر گرفته شده.

نحوی چاپ سررسید
قطع
قطع سررسید همان سایز یا اندازه سررسید می باشد به عنوان مثلا قطع وزیری ۲۴* ۱۷ سانتیمتر می باشد.

در زیر لیستی از انواع قطع سررسید آورده شده:

وزیری ۲۴ * ۱۷
اروپایی ۲۲ * ۱۳
رقعی ۲۲ * ۱۵
پالتویی ۱۲ * ۱۷
خشتی ۱۷ * ۱۷
انواع جلد
نوع جلد سررسید یکی از مهمترین موارد در تولید و چاپ سررسید اختصاصی می باشد انواع جلد سررسید بصورت یک تکه و چند تکه میتواند ساخته شود.

سررسید دایان جلد چرم مصنوعی
جنس جلد سررسید میتواند یکی از موارد زیر باشد:

گالینگور
سلفونی
چرم مصنوعی
چرم ترمو
پارچه ای
روکش جلد سررسید برای اینکه بخوبی روی مقوایی سخت چسبیده شود باید به اصلاح پشت واتر باشند به همین خاطر تولید کنندگان سررسید به هنگام سفارش جلد سررسید به کارخانه های تولید چرم مصنوعی درخواست پشت واتر نمودن چرم مصنوعی را میدهند.

قیمت روکش جلد سررسید بسته به نوع انتخابی و کیفیت محصول متفاوت می باشد که میتواند تاثیر زیادی در قیمت نهایی سررسید می گذارد.

محموعه چاپیون جلد سازی سررسید را در گارگاه خود با بهترین نیروها و دستگاه های بروز انجام میدهد.

خرید سررسید از کجا؟
سررسید فنری جلد گالینگور
برای خرید سررسید علاوه بر انتخاب طرح طبق سلیقه خودتان و کیفیت ساخت باید به موارد همچون زمان تولید سررسید و قیمت تمام شده سررسید توجه بفرمایید.

شرکتی که دارای اعتبار باشد و سالها در این زمینه تجربه کافی داشته باشد از مواردی هست که برای مورد خطر قرار ندادن سرمایه خود در نظر داشته باشید.

شما می توانید در هنگام سفارش سررسید درخواست فاکتور رسمی نمایید و شرکت باید بتواند در صورت نیاز شما به فاکتور رسمی آن را به شما ارایه نماید.

چگونه سفارش سررسید را ثبت نماییم
برای ثبت سفارش سررسید باید اتبا طراحی های لازم خود را انجام دهید برای این کار میتوانید خود طراحی نموده و یا از طراحان مجموعه چاپیون بهره ببرید.

برای طراحی لت های تبلیغاتی خود و لوگو و برندتان باید مواردی از قبیل سایز ، جایگذاری فاصله ها و CMYK بودن طرح مهم می باشد و طراح حتما باید دارای تجربه در طراحی این موارد باشد.

بعد از انجام طراحی های لازم نوبت به مشخص نمودن تعداد سررسید مورد نیازتان می باشد .

مجموعه تولید کننده سررسید سالنامه هارا با جلد های اختصاصی میتواند برای شما تولید نماید و یا اینکه از بین جلد های عمومی خود شما یکی را برای جلد سررسید خود انتخاب نمایید.

روی جلد سررسید برند یا لوگی شما حک میشود که میتواند بصورت پلاک فلزی ، داغی، لیزر یا طلاکوب انجام گیرد.

قیمت سررسید ۱۴۰۳
قیمت سررسید طبق موارد زیر محاسبه و اعلام می گردد:

تعداد سفارش سررسید
نوع جنس جلد
خدمات در خواستی ( شامل تعداد لت چاپی ، لیزر ، پلاک و ..)
برای نمونه می توانید از فرم محاسبه قیمت سررسید برای کسب اطلاعات بیشتر بازدید نمایید:

فرم محاسبه آنلاین قیمت سررسید

شماره تلفن های سفارش سررسید :

۰۲۱۷۷۷۹۸۵۷۰
۰۲۱۸۸۴۵۷۰۸۹
۰۹۲۱۰۰۵۲۹۱۵


مشخصات

نمایش اطلاعات تماس
سررسید 1403

خدمات :: تایپ، ترجمه، تبلیغات

نویسنده آنلاین

۰۳اسفند

   

نویسنده آنلاین

نویسندگی و تنظیم نامه های اداری برای تمامی ادارات و سازمان های دولتی و شرکت های خصوصی و نیز درخواست های شخصی نویسندگی رزومه Resume و CV و کاورلتر COVER LETTER نویسنده پست و مطلب خبری (برای سایت، وبلاگ، روزنامه، مجله و …) + تولید محتوا برای وبسایت ها و فروشگاه های اینترنتی نویسندگی متون ادبی،...

۱۳بهمن

   

چاپ فلزات /تولید پلاک /مارک فلزی /آلومینیومی استیل /پلاک مشخصات...

طراحی تا تولید انواع مارک و پلاک های صنعتی ساخت پلاک استیل، آلومینیوم و برنج در ابعاد و ضخامت های مختلف طراحی و چاپ مارک های پلی استری نرم و خشک بدون محدودیت در شکل و ابعاد طراحی و چاپ مارک های پارچه ای بدون محدودیت در شکل و ابعاد چاپ بر روی انواع لیبل و شبرنگ

هدایای تبلیغاتی ، برش و هک لیزر

۰۲بهمن

   

هدایای تبلیغاتی ، برش و هک لیزر

هدایای تبلیغاتی حتی یک عدد چاپ سررسید حتی یک عدد چاپ تقویم رومیزی سررسید 1403 تقویم 1403 حکاکی روی فلز حکاکی روی چوب حکاکی روی چرم حکاکی لیزر حکاکی لیزر فلزات حکاکی لیزر غیر فلزات حک چهره روی اجسام بج سینه پلاک سینه تابلو استیل ساخت پلاک تابلو پزشکان راهنمای طبقات تابلو راهنما تابلو ساختمان...

نایلکس تبلیغاتی

۱۸دی

   

نایلکس تبلیغاتی

تولید کننده انواع نایلکس تبلیغاتی در تمام سایز های دلخواه شما ۳۰*۲۰ ۳۵*۲۵ ۴۰*۳۵ ۴۰*۴۵ ۵۰*۶۰ ۵۵*۶۵ و …. تولید چاپ اختصاصی مخصوص فروشگاه ها تولید چاپ اختصاصی مخصوص صادرات با بهترین کیفیت تولید با بهترین مواد اولیه پلاستیک با نازلترین قیمت گروه تولیدی عرشیا پلاست خرید پلاستیک دسته...

فروش نایلون شیرینگ - تولید نایلون شیرینگ

۰۲دی

   

فروش نایلون شیرینگ - تولید نایلون شیرینگ

فروش نایلون شیرینگ - تولید نایلون شیرینگ تولید و فروش نایلون شیرینگ جهت بسته بندی محصولات آب معدنی ، نوشابه، و سایر مصارف کارخانجات تولیدی با بهترین کیفیت و مقاومت و ارزانترین قیمت خرید نایلون شیرینگ پک در کارا پلاست با استفاده از بهترین مواد و با صرفه جهت مصرم مشتریان گرامی جهت استعلام قیمت...

محاسبه آنلاین قیمت سررسید 1403

۲۱آذر

   

محاسبه آنلاین قیمت سررسید 1403

محاسبه آنلاین قیمت سررسید 1403 از طریق فرم محاسبه آنلاین قیمت سررسید 1403 میتوانید در لحظه و بصورت آنی بدون منتظر ماندن رایج در زمینه محاسبه قیمت سفارش سررسید 1403 خود . از هزینه تولید سفارش سررسید خود مطلع گردید. برای مشاهده فرم محاسبه قیمت روی لینک زیر کلیک فرمایید:...