گروه تحقیقاتی یکشو

سلام
در این آگهی قصد دارم سایتی مفید و ارزشمند به نام گروه تحقیقاتی یکشو را به شما معرفی کنم که در زمینه موفقیت فعالیت می کند. این سایت توسط مدرس آن، آقای فرهاد کوکائیان تاسیس و مدیریت میشود. در این آموزشگاه آنلاین مطالبی در قالب مقاله، فایل صوتی، ویدئوهای آموزشی و... تولید و در اختیار علاقه مندان قرار می گیرد. مطالب و محتواهای تولید شده در مورد موفقیت و روش های جذب اتفاقات خوب و کسب رویاها در زندگی است. موضوع اصلی این سایت قانون جذب است و قانون جذب هم یعنی احساسات خوب اتفاقات خوب و احساسات بد اتفاقات بد را رقم میزند.
همچنین در این سایت علاوه بر محصولات و محتواهای آموزشی، برای ایجا حس خوب بیشتر، مجله ای آنلاین قرار داده شده که در آن می تونید هر چند وقت یکبار مطالبی مثبت و خوب در مورد موضوعات مختلف مالی، ورزشی و سلامتی، جشن و احساس خوب و در نهایت موفقیت در روابط پیدا کنید و از آنها استفاده کنید.
علاقه مندان می توانند برای آشنایی با موضوع قانون جذب، مقالات رایگان موجود در سایت را بخوانند و اگر از مطالب لذت بردند و طالب مطالب بیشتری در این زمینه بودند، میتوانند کتاب قانون جذب چیست و چگونه با آن زندگی خود را متحول کنیم را مطالعه کنند. همچنین در این سایت کتاب صوتی، سمینارهای افراد بزرگ در این حوزه مانند باب پراکتور و... قرار دارد که می توانید از آنها نیز استفاده کنید.
در بخش کلیپ انگیزشی و آموزشی سایت یکشو تعداد بسیار زیادی کلیپ و فیلم وجود دارد که با تماشای آنها حس مثبت و فوق العاده ای بدست می آورید. این کلیپ ها انگیزه بخش و روشن کننده ی موتور جذب شما خواهند بود.
اگر نیاز به پشتیبانی برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد قانون جذب یا محصولات داشتید می توانید از فرم تماس یا شماره های درج شده در سایت این گروه تحقیقاتی استفاده کنید.
همچنین بخشی در سایت تحت عنوان نتایج وجود دارد که افراد موفق و کسانی که از محصولات و مشاوره های یکشو استفاده کرده اند نتایج خود را منتشر کرده اند و با دیدن و خواندن انها می توانید انگیزه و روحیه بیشتری بدست اورید.
امیدوارم از این سایت نهایت استفاده را ببرید.


مشخصات

نمایش اطلاعات تماس
گروه تحقیقاتی یکشو

آگهی های مشابه

سومین سمپوزیوم ملی روز جهانی گرافیک

۰۱مهر

   

سومین سمپوزیوم ملی روز جهانی گرافیک

سومین سمپوزیوم ملی روز جهانی گرافیک The 3rd National Symposium on Global Graphics Day سومین سمپوزیوم ملی روز جهانی گرافیک در تاریخ ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ توسط موسسه آموزش عالی ناصرخسرو و تحت حمایت سیویلیکا در شهر تهران برگزار خواهد شد.با توجه به اینکه این همایش به صورت رسمی برگزار می گردد، کلیه...

۰۱مهر

   

فراخوان دومین سمپوزیوم ملی روز جهانی گرافیک

فراخوان دومین سمپوزیوم ملی روز جهانی گرافیک به نقل از روابط عمومی سمپوزیوم، دومین سمپوزیوم ملی روز جهانی گرافیک در سه بخش برگزار می‌شود: ۱-بخش علمی (مقالات) ۲-بخش نمایشگاهی (پوستر) ۳-بخش کارگاههای آموزشی-تخصصی آدرس ایمیل ارسال آثار: artwork.poster@hnkh.ac کسب اطلاعات بیشتر :...

  http://graphic-symposium.com
نمایشگاه گروهی پویش رنگ ها 1

۰۲آذر

   

نمایشگاه گروهی پویش رنگ ها 1

نمایشگاه گروهی پویش رنگ ها 1 به سرپرستی مجموعه والا بوم با داوری اساتید: محمدپهنابی،زینب سامعی،سحرفتح اله یی مجموعه آثاری ازاستاید،هنرمندان و معرفی 2 هنرمند توان یاب افتتاحیه 9 آذرماه ساعت 17 الی 20 گالری یاسمین زمان بازدید 9 الی 14 آذرماه

  http://valaboom.com/   @valaboom