قرش ماشین ظرفشویی فینیش

قرص ماشین ظرفشویی (FINISH) مدل All In One یکی از محصولات قدیمی کمپانی فینیش Finish است و یک انتخاب مقرون به صرفه برای شستشوی ظروف محسوب می شود.

قرص ماشین ظرفشویی فینیش مدل All In One Max تعداد 80 عددی
قرص ها و ژل های شوینده ظروف مخصوص ماشین ظرفشویی، به عنوان گزینه ای جایگزین برای پودرهای سنتی، محبوبیت خود را در آشپزخانه منازل پیدا کرده اند. آنچه که این گزینه ها را جذاب تر می کند استفاده آسان و قدرت تمیز کنندگی و لکه بری بالای آن ها است.
کمپانی فینیش Finish یکی از شرکت های پیشرو در زمینه تولید مواد شوینده ظروف است که سبد محصولات آن بسیار کامل است.
قرص All In One Max فینیش، محافظ فیلتر ماشین ظرفشویی بوده و از ایجاد رسوب جلوگیری می کند. همچنین در تمیز کردن چربی و ظروف روغنی عملکرد مطلوبی دارد. این محصول که در بسته 80 عددی ارائه شده است، در سخت ترین آب ها هم حل شده و قدرت لکه بری بسیار بالایی دارد.

ظروفی براق و درخشان با قرص FINISH
قرص ماشین ظرفشویی فینیش All In One Max با فرمولاسیون ویژه خود از ظروف بلور و شیشه ای محافظت کرده و مانع از ایجاد خط و خش روی آن ها می شود. فناوری پاوربال این قرص با آزاد کردن مواد تمیز کننده برای هدف قرار دادن لکه ها، باقیمانده مواد غذایی را خیس کرده و نرم می کند به همین دلیل سخت ترین لکه ها ازجمله لکه های سوختگی غذا، چای و قهوه را هم از روی ظروف به راحتی پاک می کند.
قرص های ماشین ظرفشویی فینیش Finish به دلیل داشتن کیفیت بالا و همچنین استفاده از تکنولوژی روز دنیا، مورد تایید تولید کنندگان لوازم خانگی در دنیا هستند.

نحوه استفاده:

یکی از قرص های ظرفشویی را از داخل پاکت محصول خارج کرده و درون جا قرصی ماشین ظرفشویی قرار دهید.
توجه کنید که برای استفاده از این قرص لازم نیست که روکش پلاستیکی آن را جدا کنید؛ چرا که این روکش قابل حل بوده و هنگام شستشو کاملا در آب حل می شود.
هنگام شستشو، حتما دکمه استفاده از قرص ظرفشویی را فعال کنید.


مشخصات

نمایش اطلاعات تماس
قرش ماشین ظرفشویی فینیش

آگهی های مشابه

فروش سنگ مرمریت خوی، فراز، چهرک و هرسین  و آباده در صنایع سنگ چلیپا

۳۰دی

   

فروش سنگ مرمریت خوی، فراز، چهرک و هرسین و آباده در صنایع سنگ چلیپا

فروش سنگ مرمریت آباده در صنایع سنگ چلیپا تولید و عرضه انواع سنگ مرمریت آباده صنایع سنگ چلیپا با توانائی تامین در متراژ بالا، آماده همکاری با پیمانکاران، انبوه سازان، سازه سازان، معماران، شرکتهای ساختمانی،مجتمع اداری، مجتمع های تفریحی، پاساژهای تجاری، ویلاسازان و شرکتهای ویلاسازی، کلیه ارگانهای...

  http://www.sangchalipa.com
نایلون،نایلکس،استرچ،شیرینگ و...

۳۰دی

   

نایلون،نایلکس،استرچ،شیرینگ و...

*تولید استرچ 5 لایه *تولید نایلونهای شیرینگ جهت بسته بندی صنایع *تولید انواع رول و کیسه های پلی اتیلن جهت بسته بندی و شیرینگ پک *تولید نایلون های یک لایه وچند لایه *تولید انواع نایلون کشاورزی و گلخانه ای تا عرض 10 متر معمولی و یو وی دار *تولید و چاپ انواع کیسه های تبلیغاتی *تولید انواع...

  http://zehlen7.com/
فروش کربنات کلسیم، دستگاه های نایلون،نایلکس،استرچ،شیرینگ،چاپ و...

۳۰دی

   

فروش کربنات کلسیم، دستگاه های نایلون،نایلکس،استرچ،شیرینگ،چاپ و...

*تولید استرچ 5 لایه *تولید نایلونهای شیرینگ جهت بسته بندی صنایع(نوشابه سازی،آب معدنی،لوازم بهداشتی،کاشی سازی و...)ساده و یو وی دار *تولید انواع رول و کیسه های پلی اتیلن جهت بسته بندی و شیرینگ پک *تولید نایلون های یک لایه وچند لایه جهت صنایع بهداشتی و مواد غذایی *تولید انواع نایلون کشاورزی و...