تولید و فروش انواع توالت فرنگی پلاستیکی

شرکت توالت پلاست برای راحتی بیشتر زندگی، انواع توالت فرنگی را در ابعاد و مدل های مختلف تولید کرده و به مشتریان خود نیز در جهت انتخاب نوع توالت فرنگی مشاوره می دهد.

این توالت های پلاستیکی با مواد پلی اتیلن تولید می گردند که این امر باعث می شود استحکام محصولات ما نسبت به دیگر توالت های فرنگی پلاستیکی بیشتر باشد. همچنین این توالت های پلاستیکی به راحتی قابلیت شستشو و جابجایی را دارا می باشند.

ویژگی های توالت فرنگی های پلاستیکی ما

جنس پلاستیک پایه های توالت فرنگی مرغوب بوده و از بهترین مواد تولید می شوند.
سطح بیرئنی پایه و یا نشیمن توالت فرنگی بسیار صاف و یک دست می باشد.
اندازه نشیمن توالت فرنگی کاملا استاندارد است.

با تحقیق و پرس و جو قبل از انتخاب و خرید یک توالت فرنگی پلاستیکی خوب، می توانید محصولی را انتخاب نمایید که سال های زیادی برای شما کار کند و سالم بماند.


مشخصات

نمایش اطلاعات تماس
تولید و فروش انواع توالت فرنگی پلاستیکی

آگهی های مشابه

نمایندگی ایران رادیاتور در رشت

۱۱مهر

   

نمایندگی ایران رادیاتور در رشت

نصب ، تعمیرات و اجرا تخصصی پکیج ایران رادیاتور توسط مهندس قربانی نمایندگی ایران رادیاتور در رشت

نمایندگی مجاز تعمیر لباسشویی سامسونگ در کرج

۰۵مهر

   

نمایندگی مجاز تعمیر لباسشویی سامسونگ در کرج

نمایندگی مجاز تعمیرات لباسشویی سامسونگ در کرج و حومه - شهریار نمایندگی تعمیر لباسشویی در کرج و شهریار تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ تعمیرات برد ماشین های لباسشویی های تمام اتوماتیک سامسونگ در منزل تعمیر تخصصی انواع ماشین لباسشویی ایندیزیت - آریستون - فیلکو - زانوسی - ک نوود - کندی - زیرووات و.......

۲۲مرداد

   

پولیش چوب یونی سیل

اسپری پولیش و تمیز کننده یونی سیل خاصیت آبگریزی دارد و مانع از جذب رطوبت به سطوح چوبی می شود. سطوح مختلف چوبی مانند مبلمان اداری، مبلمان منزل، MDF اگر آغشته به اسپری پولیش و تمیز کننده یونی سیل باشند به آسانی تمیز می شود. اسپری یونی سیل با دارا بود فرمولاسیون خاص از روغن های سیلیکونی،در سطوح چوبی...

  https://t.me/hungariansilicone   http://www.instagram.com/hungarian_silicones/