طراحی سفارشات خاص همانگونه که می خواهید

طراحی سفارشات خاص همانگونه که می خواهید
فرش از دیرباز به غیر از مصرف جهت کفپوش و زیرانداز ، به عنوان یک اثر فاخر و بی نظیر ایرانی مورد توجه همگان در عرصه تزیینات و دکوراسیون داخلی منازل ، سازمانها ، شرکتها ، موزه ها و دیگر محافل فرهنگی – هنری داخل و خارج از ایران بوده است .
از آن جمله می توان به طراحی و بافت تابلو فرشهای ابریشمین با موضوعاتی از قبیل آثار نقاشی ، چهره بزرگان و اشخاص عادی ، آرم ، لوگو ، تندیس و یا سایر اشکال وابعاد تبلیغاتی این هنر و صنعت باشکوه ایرانی اشاره نمود .
دراین راستا شما میتوانید سفارشات خود را به هر اندازه ، طرح ، شکل ، رنگ و تعداد ( حتی یک تخته ) ، ازطریق بخش تماس با ما به این شرکت ارسال نمایید .
کارشناسان و مهندسین طراح و تولیدکننده گروه فرش اسلیمی پس از بررسی دقیق موضوع درخواستتان ، در کوتاهترین زمان ممکن ضمن ارائه مشاوره های مربوطه ، در مورد نحوه ، کیفیت تولید و زمان تحویل آن با شما هماهنگی لازم را خواهند داشت .
شما میتوانید دراین سایت به راحتی با انتخاب طرح ورنگ دلخواه خویش از تولیدات ما ، هراندازه ای را به صورت فرش سه بعدی ، ماشینی ویا دستباف به اتاقتان بیاورید. فقط کافیست که درخواست مورد نظرتان را جهت بررسی بیشتر ایمیل کنید، بقیه کار را به ما بسپارید....

منتظرتان هستیمhttps://www.eslimicarpet.com

eslimicarpet@yahoo.com

دفتر مرکزی :کاشان ،جاده قمصر، کوچه باسکول،جنب تالار فانوس شب، گروه تخصصی فرش اسلیمی

تلفن : ۵۵۵۸۱۱۱۲-۰۳۱

دفتر یزد: خیابان آیت اله کاشانی

تلفن یزد: ۳۶۲۳۴۵۲۲-۰۳۵

ایمیل: info@eslimicarpet.com

شماره های تلفکس:۵۵۵۸۱۱۱۲-۰۳۱

پشتیبانی:۰۹۱۲۰۶۰۰۵۱۷


مشخصات

نمایش اطلاعات تماس
طراحی سفارشات خاص همانگونه که می خواهید

آگهی های مشابه

فرش ماشینی ، تابلو فرش ، گلیم

۰۲بهمن

   

فرش ماشینی ، تابلو فرش ، گلیم

فروش و پخش عمده جدیدترین و زیباترین فرش های ماشینی، گلیم و تابلو فرش فرش ماشینی 1200 شانه فرش ماشینی 1000 شانه فرش ماشینی 700 شانه فرش ماشینی هفت رنگ ، ده رنگ با تراکم بالا ارسال بار به سراسر کشور با قیمت مناسب در اسرع وقت

  http://farshjahan.ir/
فرش بزرگپارچه و خاص

۰۱بهمن

   

فرش بزرگپارچه و خاص

فرش بزرگپارچه و خاص https://www.eslimicarpet.com نوآوری و خلاقیت یکی از مهمترین ویژگیهای اصلی گروه طلوع اسلیمی محسوب می گردد . از آن جمله به طراحی و تولید فرشهای خاص ، بزرگپارچه و یکپارچه جهت استفاده در هرگونه فضای معماری مذهبی ، مسکونی ، تفریحی ، هتل ، سالنها و ... می توان اشاره نمود . در...

  http://www.eslimicarpet.com
فرش مسجد بقیة اله(عج) – وزارت دفاع – پاسداران تهران

۰۱بهمن

   

فرش مسجد بقیة اله(عج) – وزارت دفاع – پاسداران تهران

این فرش ماشینی به صورت یکپارچه،صددرصد اکرولیک، ۱۲۰۰ شانه، با مساحت کلی ۹۰۰ مترمربع می باشد. طرح آن برگرفته از گنبد شیخ لطف الله نقش جهان اصفهان می باشد.این فرش توسط متخصصین گروه تخصصی فرش اسلیمی به شیوه ای ماهرانه در مسجد بقیة اله(عج) پاسداران تهران در سال ۱۳۹۶ نصب و تحویل گردید.