فرش بزرگپارچه و خاص

فرش بزرگپارچه و خاص
https://www.eslimicarpet.com
نوآوری و خلاقیت یکی از مهمترین ویژگیهای اصلی گروه طلوع اسلیمی محسوب می گردد .
از آن جمله به طراحی و تولید فرشهای خاص ، بزرگپارچه و یکپارچه جهت استفاده در هرگونه فضای معماری مذهبی ، مسکونی ، تفریحی ، هتل ، سالنها و ... می توان اشاره نمود .

در این راستا توجه خاص در انتقال و انطباق طرح و نقوش دکوراسیون ، اندازه و شکل پلان محل مورد نظر با طرح و رنگ فرش تولیدی ، از مهمترین خصوصیات و توانائیهای طراحان و متخصصین هنرمند و با تجربه این گروه می باشد .

به طور مثال در طراحی یکپارچه نقشه فرشی جهت یک فضای 400 مترمربعی از لابی یا سالنی درهتل ، منزل مسکونی و یا شبستان مسجدی ، هر چند با وجود ستون ، قناسی ، فرورفتگی و برآمدگیهای موجود در آن محل ، قسمتهای مذکور به طرز زیبا و حرفه ای در طرح اولیه پیش بینی شده و پس از بافت ، بدون بروز هیچگونه خطا و لطمه ای به طرح فرش ، همگی در جای خود قرار گرفته و به گونه ای ماهرانه به یکدیگر متصل خواهند شد .
بدین ترتیب فرش کامل با طراحی اختصاصی و یکپارچه از آن محل ، تشکیل می گردد . این در حالی است که پس از اتمام مراحل نصب فرش ( به روش ثابت یا سیار ) ، اثر محسوسی از محل اتصال قطعات فرش بر جای نخواهد ماند .

انتخاب تکنولوژی و روش بافت ، هم چنین تعیین نوع جنس نخ خاب و پرز فرش شامل : 100% پشم طبیعی گوسفند ، اکرولیک ، پلی پروپیلن ، پلی استر و یا ترکیبی از آنها و از طرفی دیگر کیفیت فنی بافت آن شامل : رجشمار ، شانه ، تراکم ، ارتفاع پرز ، بافت تخت ، برجسته ، سه بعدی و ... ، بسته به سبک معماری مدرن یا سنتی ، دکوراسیون و نوع کاربرد و استفاده از آن فضا ، مسئله ای است که توسط مشاورین و مهندسین این گروه به صورتی خیلی دقیق و تخصصی محاسبه و ارزیابی شده و در قراردادهای فی مابین به سفارش دهنده پیشنهاد و مورد توافق قرار خواهد گرفت .
برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.
https://www.eslimicarpet.com
دفتر مرکزی: کاشان ،جاده قمصر، کوچه باسکول،جنب تالار فانوس شب، گروه تخصصی فرش اسلیمی

تلفن کاشان: ۵۵۵۸۱۱۱۲-۰۳۱

دفتر یزد: خیابان آِت اله کاشانی

تلفن یزد: ۳۶۲۳۴۵۲۲-۰۳۵

ایمیل: info@eslimicarpet.com

شماره های تلفکس:۵۵۵۸۱۱۱۲-۰۳۱

پشتیبانی:۰۹۱۲۰۶۰۰۵۱۷


مشخصات

نمایش اطلاعات تماس
فرش بزرگپارچه و خاص

آگهی های مشابه

صادرات فرش دستباف

۱۹فروردین

   

صادرات فرش دستباف

صادرات فرش دستباف صادرات فرش ماشینی صادرات گلیم و جاجیم شرکت همیار ترخیص ساعی(سهامی خاص) دارای مجوز رسمی از گمرک ایران چنانچه قصد صادرات فرش دستباف به دیگر کشورها را دارید این شرکت با داشتن بیش از ۲۰ سال تجربه در امر صادرات ؛ فرشهای شما را بیمه نموده و به کشور مورد نظرتان ارسال مینماید....

  http://hamiartarkhiss.ir
فرش تزیینی

۰۴بهمن

   

فرش تزیینی

فرش های تزیینی پوست گاو در طرح و رنگ های مختلف پایه قیمت : هر متر مربعی 300 تومان www.farshpoost.com @farshpoost https://www.instagram.com/farshpoost 09126500831 09306504831 33397504

  http://www.farshpoost.com/
فرش ماشینی ، تابلو فرش ، گلیم

۰۲بهمن

   

فرش ماشینی ، تابلو فرش ، گلیم

فروش و پخش عمده جدیدترین و زیباترین فرش های ماشینی، گلیم و تابلو فرش فرش ماشینی 1200 شانه فرش ماشینی 1000 شانه فرش ماشینی 700 شانه فرش ماشینی هفت رنگ ، ده رنگ با تراکم بالا ارسال بار به سراسر کشور با قیمت مناسب در اسرع وقت

  http://farshjahan.ir/